00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 6 Mayıs 2023

Ankara Depo Kiralama

Türkiye ‘nin Başkenti Ankara depo kiralama hizmetleri kişilerin beklediği özellikleri taşıyarak karşılıyor, farklı eşya ya da gıda ürünlerine özel depolama imkânı sunuyor. Modern ve gelişmiş sistemlerle zengin bir kiralık depo dükkân fırsatlarını Ankara’nın birçok bölgesinde bulmak mümkün. Ev eşyası, ofis eşyası, beyaz eşya, fazla eşya ve dayanıklı gıda ürünlerini dış etkenlerden koruyarak ekonomik fiyatlarla depolayabilirsiniz. 

Ankara kiralık depo sahibinden ya da firma aracılığıyla tercih edilebiliyor. Her iki seçenekte de kullanıcıların depo özelliklerini öğrenmesi ve kaliteli muhafaza sisteminin sağlanacağından emin olması gerekiyor. Şartlar dış etkenlere ve risklere karşı oluşturulmuşsa güvenle hizmetten yararlanılabilir.

Ankara’da güvenilir eşya depolama seçenekleri için geniş bir yelpaze sunan Garanti Depo; kamera sistemlerinin öne çıktığı sigortalı, sözleşmeli hizmetler veriyor. Bu sayede kullanıcılar profesyonel bir deneyimden yararlanıyor.

Ankara Eşya Deposu

Değer verdiğiniz eşyalarınızı güvenle saklayabileceğiniz  bir adres mi arıyorsunuz ? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Müşterilerimizin bizlere emanet ettiği eşyalarının onlar  için ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebepten dolayıdır ki emanetlerinize adeta gözümüz gibi bakıyoruz.

Garanti depolama her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Belki de bu klişeleşmiş cümleyi pek çok duymuşsunuzdur. Lakin işletmemizin sektörün ilk firmalarından olması ve günümüze kadar   şahıs  kurum ve firmalar tarafından yüzlerce referans edinmesi sunduğumuz hizmet kalitesinin ispatı niteliğindedir.

Bunun yanı sıra şeffaf hizmet politikamız ile alacağınız hizmeti yerinde görme imkanı sunuyoruz. Dilediğiniz an hizmet almayı düşündüğünüz modern depolama tesislerimizi yerinde ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle siz değerli müşterilerimizin aklındaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırarak gönül rahatlığı ile emanet hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Kiralık Depo Ankara Çankaya

Ankara Çankaya eşya deposu kente gelen ya da kentten ayrılmak üzere olan kişiler için müthiş bir sistem sunuyor. Günümüzde çok fazla depo olduğu için fiyatlar oldukça uygun seviyelere sahip. Uygun fiyat Ankara depoları ile şehirden ayrılmak üzere olanlar, düğün öncesi eşyasını alanlar, küçük bir eve taşındığı için fazla eşyası kalanlar ya da ofisini kapatanlar “eşyam ne olacak?” derdi yaşamıyor. 

Ankara depo kiralama sistemlerinde eşyalar uygun ısı koşullarında sigortalanarak muhafaza edildiği için kullanıcılar hiçbir endişe duymadan güvenle hizmeti satın alabiliyor. Kameralı sistemlerle istenildiği zaman mobil cihazlardan depo içerisi kontrol edilebiliyor.

Depo kiralama Ankara fiyat Bilgisi

Ankara ilinde kiralık eşya deposu fiyatları kesin olarak belirtmek pek sağlıklı olmaz. Çünkü fiyata etki eden bazı temel unsurlar bulunmaktadır. Özellikle depoya konulacak eşyanın türü ve ne kadar büyüklükte  hacme sahip eşyaların konulacağı fiyatı belirleyen ana etkenlerdir. Tüm bunların yanı sıra kiralanacak olan süre zarfı da fiyatı  belirlemekte önemli rol oynamaktadır. Taktir edersiniz ki bu süreç ne kadar uzun vade de olursa depo ücreti aylık bazda önemli ölçüde azalmaktadır. Biz yine de sizlerin bu konuda fikir edinebilmeniz açısından aşağıda örnek bir fiyat listesini sunduk

  • 1+1 Oda Depo Kirası 980 TL (Kişiye Özel)
  • 2+1 Oda Depo Kirası 1180 TL (Kişiye Özel)
  • 3+1 Oda Depo Kirası 1380 TL (Kişiye Özel)
  • 4+1 Oda Depo Kirası 1680 TL (Kişiye Özel)

Sadece Ankara ilinde hizmet veren Çankaya ve Keçiören olarak iki şubesi olan işletmemiz sizlere en uygun fiyatı vermeyi taahhüt etmektedir.  

Sizlere tavsiyemiz bizleri aramadan kesinlikle karar vermeyin. En uygun fiyatlar için mutlaka bizimle iletime geçin.

Ankara Kiralık Depo Dükkan Avantajları

Kullanılmayan eşyalarınızı saklamak için bodrum, çatı katı  gibi alanları tercih etmek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra sıradan bir depoda kiralayabilirsiniz. Lakin bu gibi durumlarda eşyalarınız bazı riskler ile karşı karşıyadır.  Sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere bu risklerin en başında hırsızlık, rutubet (nem) gibi etkenler gelmektedir. Bu olumsuz etkiler ile beraber eşyalarınızı  saklamayı düşündüğünüz alan güneş ışığı alan bir yer ise güneş yanığı gibi etkilere kalmanız olası ihtimaldir. Hele ki ilaçlama yapılmayan bir depolama alanı kemirgenler ve tahta kuruları gibi hayvanlara karşı savunmasızdır.

Eşyalarınızı sıradan bir depo yerine bu iş için inşaa edilmiş özel   depolama tesisine emanet etmenizin sizlere çok önemli ölçüde avantajları bulunmaktadır.

Bu avantaları sıralamak gerekirse ;

Normal bir depoya nazaran kira ücretleri önemli ölçüde düşüktür. Özel üretilmiş bu tesisler kişiye özel alanlar ile bir çok kullanıcıya hitap ettiğinden ekonomik olarak çok daha uygun fiyatlıdırlar.

Her kullanıcı için özel kilitli odalar tahsil edilen bu alanlar günün her saati güvenli kameraları ile izlenmektedir. Ayrıca depolama tesisinde güvenlik görevlisi bulunmaktadır. Böylelikle hırsızlık gibi ihtimaller ortadan kalkmaktadır.

Özel depolama tesisleri rutubet neme karşı mukavemetlidirler. Eşyalarınızın rutubetin etkilerine kalması  ihtimal dışıdır.

Bu alanlar güneş ışığı görmeyen özel olarak havalandırması bulunması sebebiyle eşyalarınızda oluşabilecek güneş yanığı ve özellikle beyaz eşyalarda oluşabilecek sarı lekelenmelerin önünde geçmiş olursunuz.

Belirli zaman dilimleri ile sürekli olarak ilaçlama yapılan bu alanlarda mobilya, evrak, ofis malzemeleri gibi eşyaları güvenle muhafaza edebilirsiniz. Emanetlerinizi; Tahta kuruları, haşere ve kemirgen hayvanların etkilerinden korunmuş olursunuz.

Bu Tesisler erişilebilir olma konusunda da sizlere avantaj sağlamaktadır. Özel olarak istif edilen emanetlerinizi ihtiyaç halinde belirli bir kısmını dilediğiniz an zahmetsizce teslim alabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra özel sigorta hizmeti sağlayan bu firmalar her türlü önlemi almalarına rağmen sizlerin çıkarlarını garanti altına almaktadırlar.

Ankarada eşya depolama sektörünün ilklerinden olan firmamız günümüze kadar sayısız depolama hizmetini sorunsuzca sunmuştur. Kusursuz Profesyonel hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen anlayışımızla sizleri garanti ile çalışmaya davet ediyoruz. Aklınıza takılan her türlü soru yada sorularınız için biz aramaya çekinmeyin.

Ankara’da Güvenilir ve Uygun Kiralık Depo

İster ev ister ofis depolama; Ankara kentinin muhtelif bölgelerinde güvenle yeni sahiplerini bekliyor. Örneğin, yurt dışına taşınmaya karar verdiniz, eşyalarınızı kiralık evinizde tutmanız mümkün olmayabilir ya da fahiş fiyat ödemenize sebep olabilir. Bunun yerine eşya deposu kiralama hizmetinden yararlanarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Ankara depo kiralama seçenekleri farklı büyüklükte birçok depo sunuyor. Stüdyo depodan başlayan seçenekler 4+1 depoya kadar ulaşabiliyor. Eşya yoğunluğuna bağlı olarak istediğiniz büyüklükte kiralık depo tercih edebilirsiniz. Ev ve ofis depolamada şehrin en güvenilir firması olan Garanti Depo, 7/24 iletişim desteği ile profesyonel bir hizmet veriyor.

Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ 

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer eşya depolamalarına nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next