00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 21 Şubat 2023

Ankara eşya depolama hizmeti

Ankara eşya depolama Hizmeti   modern çağın en pratik desteklerinden biri olarak değerlendirebiliriz . İster ev ister ofis isterse de beyaz eşyalar  olsun bunlara güvenle saklayabileceğiniz bir alan problemi;   özel depolama sistemleriyle ortadan kalkıyor. Kullanıcılar ev değiştirirken, ev tadilatı yaparken, ofis taşırken, arşiv düzenlemesi yaparken ya da evrak depolarken fahiş fiyatlarla bir yer kiralamaktan kurtuluyor. Bu alanların güvenli – korunaklı olmaları da cabası.

Ankara kiralık eşya deposu seçenekleri güvenilir ve uygun depo hizmetinden herkesin yararlanmasını sağlıyor. Kiralık depolar farklı büyüklüklere sahiptir. Örneğin, az eşyaya sahip kişiler için stüdyo tipi tek alandan oluşan depolar bulunuyor. Garanti Depo, Ankara’nın dört bir köşesinden kişiler için güvenlik kameralı, sigortalı, profesyonel sözleşmeli kiralık depo hizmeti sunarken eşyaların istenilen süre boyunca güvenle muhafaza edilmesine yardımcı oluyor.

Ankara Eşya depo Kiralama

Ankara eşya depolama hizmeti  en yoğun ihtiyaç duyduğu eşya türü ev eşyası oluyor. Ev taşımada, şehir değişikliklerinde, yurt dışına gidişlerde, yeni eşya alıp eski eşyayı bir süre barındırmada kiralık depolar avantaj sağlıyor.

Yeni evlenecek çiftler de düğünden aylar bazen seneler öncesinden uygun fiyat aldığı mobilyalarını ve çeşitli eşyalarını Ankara kiralık depo tercih ederek düğüne kadar saklayabiliyor.

Ev eşyaları günümüz ekonomisinde ciddi bir maliyete sahip. Doğal olarak kullanım dışı kalan eşyaları depolarda ideal ısı ve hijyen ortamında muhafaza etmek önem taşıyor. İşte tam da burada firmamız gibi  bu özel emanet şirketleri siz değerli kullanıcılara çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Sözü fazla uzatmadan belirli başlı bazı avantajları listeleyelim.

* Bu Tesisler emanet ihtiyacı için özel olarak inşaa edildiğinden   yangın , sel,  deprem gibi olumsuz etkilerin vereceği tahribatlar söz konusu değildir. Bunun yanı sıra Güneş ışığı görmeyen ısı kontrollü alanlar olması sebebiyle eşyalarınız rutubet , nem ve güneş yanığı gibi olumsuzluklardan etkilenmesi söz konusu değildir.

* Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki çoğu firmanın özen göstermediği ilaçlama konusunu titizlikle yapmaktayız. Her bir müşterimiz için özel olarak tahsis ettiğimiz odaları belir zaman aralıkları ile sürekli olarak ilaçlamaktayız. Bu sayede eşyalarınızı her türlü kemirgen ve haşerelerden korumaktayız.

* Diğer önemli bir avantaj ise eşyalarınızın çalınma riski yoktur çünkü ; depolama tesisleri günün her saati güvenlik kameraları izlenmekte olup tesislerde her saat  güvenlik personeli bulunmaktadır.  Her bir müşteri için özel olarak tahsis edilen kişiye özel odalar kilitli alanlar olduğunu da bilmenizi isteriz.

Sizlerin tüm çıkarlarını gözeten firmamız her müşterisi için özel olarak sigorta hizmeti vermektedir. Gerekli tüm önlemleri almamıza rağmen sizlerin çıkarlarını garanti altına almak adına sigortalama hizmeti sunuyoruz.

Ankara Depolama Hizmeti

Ankara kiralık depo tercih eden işletme ve kurumsal firmalar, depolama işini profesyonelce çözüme kavuşturuyor. Ofis eşyalarının rastgele bir yerde deformasyona uğrayacağını bilenler yeni ofis düzenleyene ya da tekrar ofis açana kadar hem mobilya hem teknolojik donanım olsun tüm eşyaları Ankara ofis depolama ile koruyabiliyor.

Modern çağda eşyalar kişilere yük olmaktan çıkıyor, hafifletici hizmetlerle kontrol edilebiliyor. Ankara eşya depolama sigortalı hizmetiyle kurumsal yaşamın güvenliğini artırıyor. 

Eşyalarınızı gelişi güzel bir depoya koymak yerine bu işi ehliyle yapan firmamız gibi bir kurum ile anlaşmanızın sizlerin çıkarına olacaktır.  Son dönemlerde Türkiye genelinde konut kiralarında ki artışı baz alırsak özellikle başkentimizde fahiş fiyatlarına nazaran  Bu iş için özel olarak üretilen tesisler olması sebebiyle normal bir depodan ziyade çok daha uygun ekonomik fiyata emanetlerinizi güvenle depolayabilirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar bir çok kurum ve bireysel müşterilerin lojistik ihtiyaçlarına çözüm veren firmamız sektörün öncülerinden olup bir çok referans edinmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Sizleri hizmet almayı düşündüğünüz tesisleri yerinde görmeye davet ediyoruz. Dilediğiniz zaman tesislerimize gelip bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Kiralık Eşya Deposu Ankara Fiyatları

Firmamız   Ankara kiralık eşya depolama şehir bazında hizmet veriyor, çevre illerin de taleplerini karşılıyor.  Ev eşyası , ofis , evrak depolama odağında verilen hizmet, 7/24 iletişim desteği sunuyor. Garanti Depo, Ankara’nın en uygun eşya depolama fiyatları ile avantajlı bir koruma sağlıyor.

Sizlerin de tahmin edebileceğiniz üzere Depolama ücretlerini belirleyen bazı etkenler vardır. Eşyaların ne kadar olduğu ve ne kadar bir süre için kiralanacağı ücret belirlemekte önemli rol oynamaktadır. Kesin ve net bir bilgi almak için bizleri aramanızı önemle rica ediyoruz. Sizlere en uygun fiyat teklifini sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Titiz ve profesyonel bir ekiple yönetilen, teknolojik altyapıya sahip bir depolama firması arıyorsanız Garanti Depo ile iletişime geçin.

Kiralık Evrak deposu

Önemli evraklar, arşiv kayıtları, resmî belgeler, muhafaza edilmesi gereken sözleşmeler ve benzeri tüm kâğıt işlerinde hem fiziksel hem dijital depolama yapılması şart. Ankara evrak depolama kapsamında fiziksel, dijital ve bulut depolama desteği veren firmamız, işletmelerin evrak işlerini kolayca organize ediyor. Hızlı, kolay ve güvenli depolama belgelerin kaybolma riskini ortadan kaldırıyor.

Siber güvenliğinizi de destekleyen dijital Ankara kiralık depo hizmeti, belgelere erişimin daimî olmasını sağlıyor.

Şehrin En iyi ve En Güvenli Depolama Hizmeti
Müşterilerimizin Yorumları

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ 

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer eşya depolamalarına nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next