Garanti eşya depolama
Evrak Depolama

Evrak Depolama

- Eşyalarınız özel sigorta ile güvence altında
- Özel paketleme ürünlerimizle eşyalarınızın hasar görmez.
- Depolarımız ilaçlanarak eşyalarınız steril ortamda korunur.
- Güvenlik Kameralarımız ile eşyalarınız 7/24 güven altındadır.

Ankara bölgesinde 2009 yılından günümüze kadar Profesyonel depolama hizmetini en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Garanti eşya depolama her türlü depolama ihtiyaçlarınıza çözüm olmaktadır.

Uygun Fiyat
Modern Ekipman
Uzman Kadro

Ankara'da Evrak Depolama 2009 yılından beri evrak depolama işinde profesyonel ve güvenilir ekibimizle başkentimiz Ankara'da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Başkent Ankara'nın güvenilir ve kaliteli firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Türkiye'de daha önce yaygın olmayan evrak depolama işinde nam salmış birkaç firmadan biriyiz.

 Evrak depolama işi daha öncelerde günümüzde olduğu gibi yaygın değildi.

Günümüzde çok fazla yaygın olan evrak depolama işi firmalarda çok fazla rehavet görmektedir. Firmalarda çok fazla biriken arşivlenmesi gereken evraklar bulunmaktadır. Arşivleme işini düzenli yapamayan birçok firma evrakları kaybetmiştir.

 

Biz Ankara'da evrak depolama olarak değerli evraklarınızı en güvenilir şekilde muhafaza edip siz değerli müşterilerimiz için koruma altına almaktayız. Depolama işlemlerinde evraklarınız tamamen size özel odalar da size özel anahtarlar la depolanmaktadır.

Evrak depolama hizmetimiz sigortalı olarak yapılmaktadır ayrıca kamu ve özel sektör de kurulmuş yada kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait kurum ve kuruluşların bulundukları ülkeler de ilgili kanun gereğince saklamaları zorunlu belgeleri ile arşiv amacıyla sakladıkları veya saklayacakları her türlü kağıt , mikro formlar ve manyetik medyaya kaydedilmiş bilgiler yazışmalar sözleşmeler faturalar siparişler raporlar ve benzeri bütün evraklar depolama sistemi ile saklanmaktadır.

 

Kaliteli güvenilir ve uzman kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimize titizlikle ile hizmet etmekten mutluluk duyarız .

Değerli eşyalarınız, evraklarınız ve dosyalarınız Garanti Eşya Depolama ile emin ellerde .