00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 3 Mart 2023

Ankara Kiralık Depo

Ankara Kiralık Depo Firmaları Başkent özelinde kentin en güvenilir depo hizmetlerini sunuyor. Ankara ve çevre illerden gelen kiralık depo taleplerinde firmalar kısa – orta – uzun vadeli çözümler üretiyor. Örneğin, sadece bir aylığına depo ihtiyaç olduğunda kolayca depo kiralayabilir, eşyalarınızı güvenle muhafaza ettirebilirsiniz.

Gelişmiş depo firmaları, Ankara’nın muhtelif yerlerinde muhtelif eşyalarınız için uygun depolama koşulları yaratıyor. Öyle ki her çeşit ve boyuttaki eşyaların yanı sıra teknolojik donanım, malzeme gibi farklı türden materyallerinizi dahi kısa ya da uzun vadeli depolayabilirsiniz.

Ankara eşya depolama firması Garanti Depo, kurulduğu ilk günden bu yana hem Ankara’da hem çevre illerde benzersiz bir hizmet sunuyor. Depolar farklı ölçülerde olup oda ya da konteyner formunda tasarlanıyor. Böylece eşya tipinize göre en uygun depolama yöntemi seçilebiliyor.

Ankara kiralık eşya deposu firmaları şüphesiz ki güven ve memnuniyet odağında hizmet veriyor. Sizin için çok değerli bir eşyayı istediğiniz vadede korunaklı şekilde ancak profesyonel depolarda muhafaza edebilirsiniz. Çünkü  temsilciliklerimiz sigortalı depolama desteği veriyor.

Kiralık Depo Ankara Çankaya

2009 yılından günümüze bir çok kişi ve kurumun depolama ihtiyaçlarına çözüm olan garanti depolama faaliyete geçtiği günden itibaren Ankara Çankaya da hizmet vermektedir. Sadece Ankara ilinde faaliyet gösteren firmamız  sektörünün ilklerinden olup yakın zamanda Keçiörende de ikinci şubesi faaliyete geçmiştir.Profesyonel hizmet anlayışımızla her daim müşteri ihtiyaçlarını sağlamaktayız. Buna istinaden Ankara’nın her ne noktasında olursanız olun emanetlerinizi bulunduğu konumdan alarak ana merkez şubemize transferini ücretsiz gerçekleştiriyoruz

Ankara Kiralık Depo Dükkan

Her ne sebepten olursa olsun depo yada dükkan ihtiyacınız varsa sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmayı garanti ediyoruz. Her bir müşterimiz için özel kilitli saklama alanları tahsis etmekteyiz.

Bu alanlarımız Güneş ışığı görmeyen rutubetsiz korunaklı alanlar olup her müşterimiz için özel sigorta hizmeti sunmaktayız. Dilediğiniz an depolama tesislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle alacağınız hizmeti yerinde görerek gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Kiralık Depo Ankara fiyat bilgisi

Ankara ilin için kiralık depo fiyatları hakkında net bir bilgi vermek oldukça zordur. Bunun belirli başlı sebeplerinden bir tanesi emanet edilecek eşya – eşyaların cinsi ve kaplayacağı alandır. Bunun yanı sıra kiralanacak olan süre zarfına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.Tüm bunlara rağmen standart ölçülerde depolar için bu linkten 2023 yılı güncel depolama ücretlerine ulaşabilirsiniz. Ancak sizlere daha kesin ve net bir fiyat bilgisi sunabilmemiz açısından bizlere ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

Ankara Kiralık Depo Fabrika

İşletmemizin her türlü boyut ve özellikte eşyaları saklayabileceği depolama alanları mevcuttur. Özel olarak inşaası yapılmış tesislerimizde ev eşyasından evrak depolama kadar her türlü emanetlerinizi güvenle saklayabilirsiniz.

Yasal Prosedürler dahilinde her nevi eşyaları saklayabileceğiniz tesislerimizde kurumsal firma ya da fabrikaların da lojistik ihtiyaçlarına çözümler üretmekteyiz. Şehir merkezine yakın lokasyonda ki şubelerimiz sayesinde mal / eşya transferlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. En uygun fiyatlar için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Eşya Kiralama Depoları Size Neler Sunar? Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kiralık eşya deposu firmaları Ankara personelimizin size sunduğu hizmetler şöyledir;

  • Paketleme/kasalama
  • Yükleme
  • Transfer etme
  • Depolama

Bu hizmetlerden yararlanırken dikkat etmeniz gerekenler ise şöyledir;

  • Kiralayacağınız depolar hakkında net bilgi sahibi olun: Deponun konumu, boyutları, iç özellikleri, güvenliği gibi konularda firmanın şeffaf bilgi aktarmasına özen gösterin.
  • Kiralık eşya deposu Ankara firmasının size sigorta hizmeti verip vermeyeceğini öğrenin. Sigortalı depolama firmaları her zaman daha güven vericidir.
  • Depoların uygun ısı – nem gibi iklimsel özelliklere sahip olduğunu sorgulayın ve dikkat edin.
  • Mutlaka sözleşme yapın. Söze dayalı bir   hizmetinden yararlanmayın. Firmayla aranızda delil niteliğinde bir sözleşme olmasına dikkat edin.
Kiralık Eşya Deposu Firmaları Ankara Fiyatları

Kiralık eşya deposu firmaları Ankara fiyatları her yıl spesifik şekilde artış gösterse de Garanti Depo, uygun fiyat politikası yaklaşımıyla çevre illere dahi müthiş fırsatlar sunuyor. Özel kiralık depo fiyatları cüzi seviyelerden başlıyor ve yüksek seviyelere kadar tırmanıyor. Depolama yapacağınız ürün, eşya yoğunluğu ve elbette depolama süresi fiyatları doğrudan belirlediği için net fiyat vermek yanıltıcı olur.

Ankara eşya depolama fiyatlarımızı öğrenmek ve hizmetten yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ankara’nın En İyi ve Uygun Kiralık Depo Firmaları

Ankara  kiralık depo hizmeti satın almak hızlı ve kolay bir alışveriş ritüelidir ancak güvenilir dahası uygun fiyatlara ulaşmak her zaman kolay değil. Üstelik işin bir de nakliye kısmı bulunuyor. Kiralık eşya deposu firmaları Ankara’da aynı zamanda lojistik yani nakliye desteği vermelidir. Aksi halde ofis depolama hizmeti alan bir kişi ekstra bir de nakliyat aracı bulmakla uğraşacak. Oysaki kiralık eşya depolama firmaları Ankara halkı için lojistik desteği de verebiliyor.

Eşya, ev eşyası, ofis eşyası, evrak  gibi üç ana gruba ayrılıyor. Ancak kendi içinde çeşitleniyor. Örneğin, evlenmek üzere olan çiftler kampanyalı aldığı beyaz eşya ve mobilya grubunu hiç eve getirmeden direkt olarak kiralık depoda muhafaza edebiliyor.

Bazı durumlarda tarım sektörüne yönelik depolamalar da talep edilebiliyor. Mevsim koşullarına göre hasat edilen ürünler belli bir süre Ankara depolarında bekletilebiliyor. Ankara uygun fiyat kiralık depo avantajından her sektör yararlanabiliyor.

Müşterilerimizin Yorumları

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ 

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer eşya depolamalarına nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next