Garanti eşya depolama
Ofis Depolama

Ofis Depolama

- Eşyalarınız özel sigorta ile güvence altında
- Özel paketleme ürünlerimizle eşyalarınızın hasar görmez.
- Depolarımız ilaçlanarak eşyalarınız steril ortamda korunur.
- Güvenlik Kameralarımız ile eşyalarınız 7/24 güven altındadır.

Ankara bölgesinde 2009 yılından günümüze kadar Profesyonel depolama hizmetini en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Garanti eşya depolama her türlü depolama ihtiyaçlarınıza çözüm olmaktadır.

Uygun Fiyat
Uzman Kadro
Modern Ekipman

Ankara'da Dosya Depolama 2009 yılından beri ofis depolama işinde profesyonel ve güvenilir ekibimizle başkentimiz Ankara'da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Başkent Ankara'nın güvenilir ve kaliteli firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Türkiye'de daha önce yaygın olmayan dosya depolama işinde nam salmış birkaç firmadan biriyiz.

Dosya depolama işi daha öncelerde günümüzde olduğu gibi yaygın değildi. Günümüzde çok fazla yaygın olan dosya depolama işi firmalarda çok fazla rehabet görmekte.

Firmalarda çok fazla biriken arşivlenmesi gereken evraklar bulunmaktadır. Arşivleme işini düzenli yapamayan birçok firma evrakları kaybetmiştir.

Biz Ankara'da dosya depolama olarak değerli evraklarınızı en güvenilir şekilde muhafaza edip siz değerli müşterilerimiz için koruma altına almaktayız.

Depolama işlemlerinde evraklarınız tamamen Size özel oda lar da Size özel anahtarlar la depolanmakta dir. Dosya depolama hizmetimiz sigortalı olarak yapılmaktadır.

Ayrıca kamu ve özel sektör de kurulmuş yada kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait kurum ve kuruluşların bulunduklari ülkeler de ilgili kanun gereğince saklamalari zorunlu belgeleri ile arşiv amacıyla sakladı ları veya saklayacaklari her türlü kağıt , mikro formlar ve manyetik medyaya kaydedilmiş bilgiler yazışmalar sözleşmeler faturalar siparişler raporlar ve benzeri bütün evraklar depolama sistemi ile saklanmaktadır.

Kaliteli guvenilir ve uzman kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimize titizlik ile hizmet etmekten mutluluk duyarız . Değerli eşyalarınız, evraklariniz ve dosyalarınız bizlerle emin ellerde .

 

Ankara Kiralık Eşya Depo Hizmetleri

Ankara Kiralık Eşya Deposu
Değerli müşterilerimiz Ankara iline özel olarak kiraladığımız eşya depolarından sizde çok basit bir şekilde yararlana bilirsiniz. Biz Garanti eşya depolama olarak siz değerli müşterilerimize Ankara ilinde sigortalı eşya depoları sağlamaktayız. Size de Ankara’da Kiralık Eşya Deposu lazımsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sigorta: Firmamız Garanti Eşya Depolama siz değerli müşterilerimizin kiraladıkları depoları hemen sigortalayıp eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Sigorta sayesinde eşyalarınızda oluşacak herhangi bir aksi durumda sigortamız zararınızı hemen karşılıyor. Bizi tercih etmenizdeki en önemli etkenlerden biriside budur sigortalı eşya depolama.

Paketleme: Sevgili müşterilerimiz eşyalarınızı depolamadan önce son teknoloji ürünlerimizle eşyalarınızı kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde paketleyip en uygun yere istifliyoruz . Paketleme teknolojimiz sayesinde eşyalarınız Garanti Eşya Depolama güvencesinde...

İlaçlama: Sayın müşterilerimiz sizin için sağlamış olduğumuz Ankara Kiralık Eşya Depoları mızı düzenli olarak ilaçlayıp böcek veya farelerin eşyalarınıza zarar vermesini önlüyoruz. Eşyalarınız sizin için her ne kadar değerli ise bizim içinde bir o kadar değerlidir. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler...

Güvenlik Kamerası: Değerli müşterilerimiz depolarımız 7/24 Kameralı güvenlik sistemimiz ile izlenmektedir. Eşya depolarınızı sizde uzaktan bağlantı ile cep telefonunuz ile bağlanıp izleyebilirsiniz. Sizler için gelişen teknolojiden her zaman yararlanmaya devam edeceğiz bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız..

Sizde hemen bizi arayarak Ankara Kiralık Eşya depolarımızdan faydalana bilirsiniz... Garanti Eşya Depolama