00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 18 Ocak 2024

Eşya Deposu Kiralama

Ankara ilinde eşya  deposu kiralama sektörü uzun yıllardır aktif bir şekilde varlık göstermektedir. son dönemlerde ise artan talepler sebebiyle yoğun ilgi görmektedir. Ev değiştiren, eşyalarını yenileyen, ofisini taşıyan, yurt dışına yerleşen, zaruri şehir değişikliği  ve daha birçok farklı sebeplerden dolayı eşyaların muhafazasına ihtiyaç duyan kullanıcılar modern çözüm sistemi olan Ankara kiralık depo hizmetlerinden yararlanmayı düşünmektedirler.

Herhangi bir dükkân tutmak ya da başkasına  eşya emanet etmek günümüzde oldukça risk taşımaktadır. Depolar hırsızlara karşı savunmasız olabilmektedir. Doğal afetlerin olumsuz etkilerine maruz kalabilir ve emanet edilen eşyalarla ilgili istenmeyen durumlar yaşanabilir.

Eşya deposu kiralama   firmaları bu tür durumların önüne geçerek profesyonel hizmet vermektedirler. Bu firmaların sizler için diğer bir avantajı da eşyalarınızı özel sigorta ile güvence altına almasıdır. Sigortalı depolama hizmeti kişiye ve kuruma özel depo hizmetini kusursuz bir deneyimle sizlere sunmaktadır.

Eşyalarınızı sigortalı şekilde depolayın

Garanti ile emanetlerinizi istediğiniz süre boyunca güvenle saklayabilirsiniz. Ev eşyasından ticari amaçlı lojistik malzemelere kadar her türlü ürün ve eşyaların saklanmasına imkan veren firmamız ; eşyalarınızın güvenle saklanması için gerekli tüm önlemleri itinayla alan ekibimiz diğer bir yandan sizlerin çıkarlarını garanti altına almak için kişiye özel sigorta hizmeti sunmaktadır. Bu sayede emanet hizmeti alan kişi yada kurumların güvenirliliğini artırmaktadır.

Firmamızda bir çok kullanıcıya hitap eden depolama çözümleri mevcuttur bunlardan en yaygını ise oda tipi depolama seçeneğidir. En yaygın olarak kullanılan bu seçeneği en cazip fiyatlar ile sizleri buluşturmaktayız.

Özel kilitli oda sistemlerimizde sizler için değerli olan her türlü emaneti gönül rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız hemen arayarak sorunsuz depolama hizmeti alın.

Kiralık depo hizmetinde yenilik

Depolama hizmetinde ihtiyacınıza göre standartların dışında bazı özellikler talep edebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse eşyalarınızın haricinde evraklarınız için özel raf sistemi talep edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu yenilik sektörde bu işin yapan hiçbir firma tarafından müşterilere sunulmamaktadır.

Yenilikçi anlayışımız her daim güvenlik kameraları ile izlenen tesislerimiz eşyaların muhafazası için özel olarak inşaa edilen alanlarımız ile kusursuz hizmetin adresi garanti eşya depolama ile emanetler emin ellerde.   En kaliteli hizmete en cazip  fiyatlarla erişmek için hemen bizi arayın.

Erişilebilir Depo ile Tanışın

Erişilebilir depo sektörün en yenilikçi hizmetlerinden birisidir. Yeniliklerin öncüsü firmamız son dönemlerde yeni bir özelliğe imza attı. Erişilebilir Depo sayesinde yüksek güvenlik ve konfora olanak vermekteyiz. Peki nedir bu erişilebilir depo ?

Erişilebilir depo kısaca özetlemek gerekirse anahtarı sadece sizde olduğu depolara gün içerisinde istediğiniz an depoyu kullanma hizmetidir. Mesai saatleri içerisinde dilediğiniz an eşyalarınızdan bazıları geri alabilirsiniz yada daha fazla eşya ekleyebilirsiniz.

Şehrin göbeğindeki tesislerimize gün içinde erişme imkanı sağlayan bu yenilik sizler için konfor sağlamaktadır.  İsteğinize göre düzenleme yapmanıza imkan veren bu özellik için herhangi bir ekstra ücret talep etmemekteyiz

Ankarada Eşya Depolama Hizmeti Alan Bazı Müşterilerimiz

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ 

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer eşya depolamalarına nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next