00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 24 Aralık 2022

Evrak Depolama

İhtiyaç duyulan   Evrak Depolama Hizmeti önemli belgeleri hızlı ve kolay bir şekilde saklamanıza, düzenlemenize ve geri almanıza olanak tanıdığından, herhangi bir işletme veya kuruluşun önemli bir seçenektir.

Evrak depolama söz konusu olduğunda fiziksel depolama, dijital depolama ve bulut depolama dahil olmak üzere çeşitli seçenekler mevcuttur.

Bu seçeneklerin her birinin kendine özgü avantajları ve dezavantajları vardır ve işletmeniz veya kuruluşunuz için doğru olanı seçmek önemlidir.

Dijital depolama, evrakların bilgisayar veya harici sabit disk gibi elektronik ortamlarda saklanmasını içerir. Bu seçenek fiziksel depolamadan daha hızlı ve verimlidir ve evrakları kolayca aramanıza ve geri almanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra dijital depolama seçeneği ile de  belgelerinize her yerden ve her cihazdan erişebilmenizi sağladığı için son derece kullanışlıdır.

Her ne kadar avantajlı gözükse de dijital ve bulut depolamanın bir maliyeti vardır ve belgelere erişmek için internet bağlantınızın olması gerekir.

Ayrıyeten bu türlerde sanal depolama, veri ihlalleri veya kötü amaçlı yazılım saldırıları gibi siber tehditlere karşı savunmasız olabilir ve depolama cihazının arızalanması veya kaybolması durumunda belgelere erişimi kaybetme riski vardır.

Kiralık Evrak Deposu Avantajları

Fiziksel depolama, belgelerin dosya dolabı veya depo odası gibi fiziksel bir yerde saklanmasını içerir. Bu seçenek kullanışlı ve kullanımı kolay olsa da, belgeleri bulmak ve almak zaman alıcı olabilir ve yangın, sel veya diğer felaketler nedeniyle hasar veya kayıp riski vardır.

Lakin garantili hizmet veren firmamız Ankara  evrak depolama için özel olarak tasarlanmış tesislerimizde bu riskler ortadan kalkar.

  •  Yangın Sel gibi doğal afetlere karşı dayanıklı Depo alanları
  • Belirli periyotlar ilaçlanan tesislerimiz her türlü kemirgen ve  haşereye karşı korumalı tesis
  • Güneş ışığı görmeyen Rutubetsiz havadar saklama alanları 

Ankara Kiralık Evrak Deposu Ücretleri

15 yılı aşkın tecrübemizle sektörde isim yapmış firmamız günümüze kadar bir çok kişi ve kurumun depolama ihtiyaçlarına çözümler sunmuştur. Emanet ihtiyacını karşılamak için özel olarak inşaa edilmiş tesislerimizde kişiye özel oda tipleri ile hizmet vermektedir.

Özel kilitli oda tiplerimiz müşterinin ihtiyacına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu sebepten dolayı oda tiplerimizin ücretleri değişmektedir. Elbetteki Kiralanacak olan sürede fiyatı belirleyen önemli unsurlar  arasındandır.

2024 yılı için güncel kiralık depo fiyatlarımız aşağıdaki gibidir. Lakin daha sağlıklı net bir fiyat bilgisi için mutlaka bizimle iletime geçiniz.

           1+1 Oda Depo 980 TL (Kişiye Özel)

           2+1 Oda Depo 1180 TL (Kişiye Özel)

           3+1 Oda Depo 1380 TL (Kişiye Özel)

           4+1 Oda Depo 1680 TL (Kişiye Özel)

Evrak Depolama Hizmeti

Müşterilerimiz tarafından belirli bir süre zarfında saklanması gereken önemli belge ve evrakların depolanması hizmetidir.  Memur kenti olarak bilinen Başkentimiz Ankara da bulunan tesislerimiz emanet ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak inşaa edildiğinden Yangın sel deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklıdır.

Bunun yanı sıra Depo alanlarımız sürekli olarak ilaçlandığından haşere ve kemirgen hayvanlar gibi olumsuz etkilere karşıda önlem alınmış olmaktadır. Evraklarınızı depolama ihtiyacı duyuyorsanız firmamız en uygun depo ücret garantisi vermektedir.

Ankara Evrak Deposu Firmaları

Bir Evrak depolama seçeneği seçerken, saklamanız gereken belgelerin türü, bunlara hangi sıklıkta erişmeniz gerektiği ve bütçeniz dahil olmak üzere işletmenizin veya kuruluşunuzun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmanız önemlidir. 

Depolama seçeneğinin güvenliği ve erişilebilirliğinin yanı sıra ölçeklenebilirliği ve kullanım kolaylığını da göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu faktörleri dikkatlice değerlendirerek işletmeniz veya kuruluşunuz için en iyi depolama çözümünü seçebilirsiniz.

Sizlerden Gelenler

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in HİZMETLERİMİZTags:
Previous
All posts
Next