00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 3 Şubat 2023

Kiralık Depo Ankara Çankaya

Kiralık depo Ankara Çankaya firmaları, işletmeler ve bireyler için kiralık depolar şeklinde depolama alanı sağlar. Bu depolar kiralık daha küçük birimlere bölünmüş büyük, endüstriyel binalardır. Kiralık depo firmaları, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli özellikler ve hizmetler sunmaktadır.

Ankara Kiralık depo şirketlerinin temel özelliklerinden biri, sundukları birim boyutlarının çeşitliliğidir. Kiralık depo şirketleri, kişisel kullanıma yönelik küçük depolama birimleri sunmaktadır. Bununla birlikte ticari kullanıma yönelik büyük, çok seviyeli depolara kadar çok çeşitli depolama ihtiyaçlarını karşılayabilir. Birçok şirket, müşterilerin bir ay, bir yıl veya daha uzun süre kiralamasına olanak tanıyan esnek kiralama koşulları da sunar.

Kiralık depo şirketlerinin bir diğer özelliği de sağladıkları güvenlik seviyesidir. Birçok şirket, depolanan malların güvenliğini sağlamak için güvenlik kameralarına, alarmlara ve sınırlı erişime sahiptir.

Ankara Çankaya Kiralık depo hizmeti

Bazı şirketler ayrıca hassas veya değerli eşyaları korumak için güvenlik personeli veya iklim kontrollü depolama gibi güvenlik önlemleri de sunmaktadır. İklim kontrolü, özellikle aşırı sıcaklık veya neme sahip bölgelerde kiralık depo şirketlerinin de önemli bir özelliğidir. İklim kontrollü üniteler, depolanan malları hasardan korumak için sabit bir sıcaklık ve nem seviyesinin korunmasına yardımcı olur.

Sonuç olarak, kiralık depo şirketleri, müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli özellikler ve hizmetler sunmaktadır. Bunlara çeşitli birim boyutları, yüksek güvenlik önlemleri, iklim kontrolü, konum ve sarf malzemelerinin paketlenmesi ve taşınması gibi ek hizmetler dahildir. Kiralık eşya deposu Çankaya firmaları şehir içi ve çevresindeki işletmeler için elverişli bir konum sağlıyor.

Bunun yanı sıra kiralık eşya deposu fiyatları Ankara ili için ekonomik avantajlar da sağlamaktadır.   Müşterilerin belirli depolama ihtiyaçlarını değerlendirmeleri ve karar vermeden önce farklı kiralık depo şirketlerinin özelliklerini ve hizmetlerini karşılaştırmaları önemlidir.

Ankara Kiralık Depo Dükkan Konumunun önemi

Çankaya Eşya Depolama firmalarının sunduğu bir özellik de deponun konumudur. Ankara, Türkiye’nin başkentidir ve Çankaya, şehrin önemli bir ilçesidir. Bu bölgedeki deponun konumu, şehir içindeki ve çevresindeki işletmelere kolay erişim sağlayabilir. Bu, özellikle depolanmış mallarına sık sık erişmesi gereken işletmeler için önemli olabilir. Bununla birlikte depo kiralama firmalarının sunduğu ek hizmetler de oldukça önemlidir. Bu ek hizmetler şunlar olabilmektedir:

 • Paketlenmesi
 • Taşınma
 • Yükleme
 • Boşaltma
 • Depolama Sigortası
 • Ücretsiz Ekspertiz

Bu hizmetler, depolama sürecini müşteriler için daha rahat ve verimli hale getirmeye yardımcı olabilir.

Kiralık Depo Ankara Fiyat Bilgisi

Genellikle kullanıcılar tarafından merak edilen soruların başında depo ücretlerinin ne kadar olduğu gelmektedir. Fiyatlandırma Politikasında eşya yada eşyaların çokluğu ve kiralanacak  olan süre zarfı önemli rol oynamaktadır. Sizlerin de tahmin edeceğiniz üzere emanetlerin kaplayacağı alan ne kadar çok ise fiyatlandırma buna bağlı olarak yükselecektir lakin buna nazaran kiralama süresi ne kadar artarsa depo ücretleri daha da uygun hale gelmektedir.

 Normal bir depoya nazaran çok daha uygun fiyata hizmet alacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Aşağıda Standart oda ücretlerimiz listelenmiştir fakat bizleri arayarak sağlıklı bir fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz

 • 1+1 Oda Depo Kirası 980 TL (Kişiye Özel)
 • 2+1 Oda Depo Kirası 1180 TL (Kişiye Özel)
 • 3+1 Oda Depo Kirası 1380 TL (Kişiye Özel)
 • 4+1 Oda Depo Kirası 1680 TL (Kişiye Özel)

Ankara Kiralık Depo Fabrika Güvenlik önlemi

Ankara Kiralık depo sektörü lojistik ve tedarik zinciri endüstrisinin önemli bir parçasıdır. Çünkü işletmelere mal, malzeme ve ekipmanı depolamak için ihtiyaç duydukları depolama alanını sağlarlar. Bununla birlikte, bazen yüksek değerli malların depolanması için ekstra güvenlik önlemleri alınması gerekmektedir. Çünkü bu değerli malların hırsızlığa ve diğer suç faaliyetlerine karşı korunması gerekmektedir.

Kiralık depolarda ki ana güvenlik önlemlerinden biri güvenlik kameralarının kullanılmasıdır. Bu kameralar, deponun iç ve dış kısımlarının izlenmesini sağlamak için tesis genelinde stratejik olarak yerleştirilmiştir. Suç faaliyetlerini caydırmaya yardımcı olurlar. Ayrıca bir hırsızlık durumunda değerli kanıtlar sağlayabilirler. Kiralık birçok depoda gece görüşü, hareket algılama ve uzaktan izleme özellikleri gibi özelliklere sahip gelişmiş güvenlik kameraları da kullanılmaktadır. Kiralık depolardaki bir diğer önemli güvenlik önlemi, alarmların ve diğer izinsiz giriş tespit sistemlerinin kullanılmasıdır.

Bu sistemler davetsiz misafirlerin varlığını tespit edebilir ve güvenlik personelini veya yerel kolluk kuvvetlerini uyarabilir. Ayrıca, bir hırsızlık durumunda otomatik kapı kapanmalarını veya diğer güvenlik protokollerini tetikleyecek şekilde yapılandırılabilirler.

Kiralık depolarda erişim kontrolü de güvenliğin önemli bir yönüdür. Birçok tesis, yetkili personelin depoya girmek için anahtar kartı veya biyometrik tarayıcı kullanmasını gerektiren elektronik erişim kontrol sistemlerini kullanır. Bu, yetkisiz kişilerin tesisten uzak tutulmasına yardımcı olur ve yalnızca yetkili personelin depolanan mallara erişebilmesini sağlar.

Aydınlatma ve çevre düzenlemesi gibi fiziksel güvenlik önlemleri de kiralık bir deponun güvence altına alınmasında önemli bir rol oynayabilir. Yüksek çitler ve duvarlar hırsızların tesise girmesini zorlaştırır. Ayrıca iyi aydınlatılmış alanlar ve bakımlı çevre düzenlemesi suçluların saklanmasını zorlaştırabilir. Kiralık depo Ankara Çankaya firmaları ise tüm bu önlemleri almaktadır.

Ankara Kiralık Depo Hizmetlerinde Yangından Korunma

Belge ve kayıtlar genellikle değerli ve yeri doldurulamaz bilgiler içerdiğinden, belge depolama hizmetlerinin dikkat ettiği en önemli faktörlerdendir. Bu belgelerin yangın nedeniyle kaybedilmesi, işletmeler ve bireyler için önemli finansal ve operasyonel aksamalara neden olabilir.

Belge depolama hizmetlerinde yangından korunmanın temel bileşenlerinden biri, yangına dayanıklı saklama kaplarının kullanılmasıdır. Bu kaplar çelikten veya diğer yangına dayanıklı malzemelerden yapılır. Ayrıca belgeleri ısı, duman ve alevlerden korumak için tasarlanmıştır. Yangının yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için otomatik yangın söndürme sistemleriyle de donatılabilirler. Kiralık depo Ankara Çankaya firmaları ise belge depolama hizmetlerinde bu tür ayrıntılara dikkat etmektedir.

Belge depolama hizmetlerinde yangından korunmanın bir diğer yolu da yangın alarmları ve duman dedektörlerinin kullanılmasıdır. Bu sistemler merkezi bir izleme istasyonuna bağlanır. Dolayısıyla yangın durumunda yetkilileri uyarabilir. Bu, hızlı bir yanıt sağlar ve yangının neden olduğu hasarı en aza indirmeye yardımcı olabilir. Yangın söndürücüler, belge depolama hizmetlerinde yangından korunmanın da önemli bir yönüdür. Tesis genelinde stratejik olarak yerleştirilirler ve küçük bir yangını daha büyük hale gelmeden hızlı bir şekilde söndürmek için kullanılabilirler.

Ankara Kiralık Kapalı Garaj Paketleme Hizmeti

Ankara Eşya Deposu paketleme hizmeti, depolanan malların hasar, kayıp ve diğer tehlikelerden korunmasını sağlamaya yardımcı olduğu için önemlidir. Malları depolama için paketleme işlemi, depolanan ürünler için maksimum koruma sağlamak üzere tasarlanmış çeşitli teknik ve malzemeleri içerir. Malların depolanması için paketleme hizmetinin temel bileşenlerinden biri, uygun malzemelerin kullanılmasıdır. Bu, depolanan eşyaları darbelere ve diğer tehlikelere karşı yastıklamak ve korumak için tasarlanan malzemelerin kullanılması demektedir. Bu malzemeler şunlardır:

 • Balonlu Naylon
 • Köpük
 • Ambalaj

Malların depolanması için paketleme hizmetinin bir diğer önemli yönü de uygun tekniklerin kullanılmasıdır. Bu, kırılgan eşyaları kabarcık sargısına veya köpüğe sarmak, kaplardaki boş alanları ambalajla doldurmak ve depolanan eşyaları sabitlemek ve nakliye sırasında kaymalarını önlemek için bant ve diğer malzemeleri kullanmak gibi teknikleri içerebilir.

Ankara’da Güvenilir ve Uygun Fiyata Kiralık Depo
Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer eşya depolamalarına nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next