Ofis , Arşiv , Evrak , Dosya Depolama Hizmeti Ankara

Ofis , Arşiv , Evrak , Dosya Depolama Hizmeti Ankara

Ürün Kodu: 18069

 

Ankara Dosya Depolama

 

Ankara'da Dosya Depolama 2009 yılından beri evrak depolama işinde profesyonel ve güvenilir ekibimizle başkentimiz Ankara'da siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

 

Başkent Ankara'nın güvenilir ve kaliteli firması olmaktan her zaman gurur duymaktayız. Türkiye'de daha önce yaygın olmayan dosya depolama işinde nam salmış birkaç firmadan biriyiz.

 

Dosya depolama işi daha öncelerde günümüzde olduğu gibi yaygın değildi. Günümüzde çok fazla yaygın olan dosya depolama işi firmalarda çok fazla rehabet görmekte.

Firmalarda çok fazla biriken arşivlenmesi gereken evraklar bulunmaktadır. 

Arşivleme işini düzenli yapamayan birçok firma evrakları kaybetmiştir.

 

Biz Ankara'da dosya depolama olarak değerli evraklarınızı en güvenilir şekilde muhafaza edip siz değerli müşterilerimiz için koruma altına almaktayız.

 

Depolama işlemlerinde evraklarınız tamamen Size özel oda lar da Size özel anahtarlar la depolanmakta dir. 

Dosya depolama hizmetimiz sigortalı olarak yapılmaktadır.

 

Ayrıca kamu ve özel sektör de kurulmuş yada kurulacak olan tüzel ve gerçek kişilere ait kurum ve kuruluşların bulunduklari ülkeler de ilgili kanun gereğince saklamalari zorunlu belgeleri ile arşiv amacıyla sakladı ları veya saklayacaklari her türlü kağıt , mikro formlar ve manyetik medyaya kaydedilmiş bilgiler yazışmalar sözleşmeler faturalar siparişler raporlar ve benzeri bütün evraklar depolama sistemi ile saklanmaktadır.

 

Kaliteli guvenilir ve uzman kadromuz ile her zaman siz değerli müşterilerimize titizlik ile hizmet etmekten mutluluk duyarız . Değerli eşyalarınız, evraklariniz ve dosyalarınız bizlerle emin ellerde .

 • Sigorta , Paketleme , İlaçlama , Güvenlik Kamerası

  Sigorta

  Firmamız Garanti Eşya Depolama siz değerli müşterilerimizin kiraladıkları depoları hemen sigortalayıp eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Sigorta sayesinde eşyalarınızda oluşacak herhangi bir aksi durumda sigortamız zararınızı hemen karşılıyor. Bizi tercih etmenizdeki en önemli etkenlerden biriside budur sigortalı eşya depolama.

   

  Paketleme

  Sevgili misafirlerimiz eşyalarınızı depolamadan önce son teknoloji ürünlerimizle eşyalarınızı kırılmayacak ve hasar görmeyecek şekilde paketleyip en uygun yere istifliyoruz. Paketleme teknolojimiz sayesinde eşyalarınız Garanti Eşya Depolama güvencesinde...

   

  İlaçlama

   Sizin için sağlamış olduğumuz Ankara Kiralık Eşya Depoları mızı düzenli olarak ilaçlayıp böcek veya farelerin eşyalarınıza zarar vermesini önlüyoruz . Eşyalarınız sizin için her ne kadar değerli ise bizim içinde bir o kadar değerlidir. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler...

   

  Güvenlik Kamerası

  Değerli misafirlerimiz depolarımız 7/24 Kameralı güvenlik sistemimiz ile izlenmektedir. Eşya depolarınızı sizde uzaktan bağlantı ile cep telefonunuz ile bağlanıp izleyebilirsiniz. Sizler için gelişen teknolojiden her zaman yararlanmaya devam edeceğiz bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız..

  Sizde hemen bizi arayarak Ankara Kiralık Eşya depolarımızdan faydalanabilirsiniz.

100,00₺Fiyat
Boyut