00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 16 Ocak 2023

Çankaya Kiralık Eşya Deposu

İşletmemiz Çankaya Kiralık Eşya Deposu  firmaları arasında  kalitesi ve güvenilirliği ile isim yapmıştır.  Şirketler ve bireysel kullanıcılara özel çeşitli eşya ve ekipmanlar için güvenli ve bakımlı depolama alanları sunarak Ankara bölgesinde  değerli bir hizmet sağlamaktan gurur duymaktayız.

Çankaya’da depo kiralamanın en önemli avantajlarından biri sağladığı kolaylıktır. Bölgenin ana ulaşım yollarına iyi bir şekilde bağlanmış olması, işletmelerin mallarını bölge içine ve dışına taşımasını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca, Ankara şehir merkezine yakınlığı, bankalar, sigorta şirketleri ve nakliye sağlayıcıları gibi temel hizmetlere hızlı ve kolay erişim sağlar. 

Çankaya’daki kiralık depo şirketi olan işletmemiz müşterileri için geniş bir seçenek yelpazesi sunmaktadır. Garanti eşya depolamanın Ankara ilçesinde birden fazla depolama tesisi mevcut olup, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun alanı seçmelerine olanak tanır. Bazı bireysel müşterilerimiz için, elektronik ve sanat eserleri gibi hassas ürünler için ideal olan iklim kontrollü depolama alanları da sunmaktayız.

Ankara Eşya Deposu

Çankaya’da kiralık depo şirketi seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus da sağladıkları güvenlik düzeyidir. Bölgedeki şirketlerin birçoğu, güvenlik kameraları ve alarm sistemleri de dahil olmak üzere son teknoloji ürünü güvenlik sistemlerine sahip değillerdir. Ayrıca, birçoğu Depolama Firması depolarına 24 saat erişim sunarak işletmelerin kendi programlarına göre çalışmasına olanak tanımazlar.

Çankaya Kiralık Eşya Deposu Firmaları arasında doğru seçimi yapmak ve sonradan pişman olamamak için mutlaka bizim ile iletişime geçin.  Bizler Ankara bölgesinde güvenli ve uygun depolama alanı arayan işletmeler ve bireyler için mükemmel bir çözüm sunmaktayız. Geniş seçenek yelpazesi, yüksek kaliteli hizmetleri ve güvenliğe odaklanmalarıyla, bölgede eşya ve ekipmanlarını depolamak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.

Kiralık Eşya Deposu Ankara Fiyatları

Gelişen Teknoloji ile günümüzde eşya depolama gereksinimi her geçen gün artmaktadır. Her ne sebepten olursa olsun eşyalarınızın güvenli bir ortamda saklanması ihtiyacı duyduğunuzda normal bir depo kiralamak yerine bir eşya depolama firması ile anlaşmak çok daha akılcı bir çözümdür.  Sizlere sağladığı güvenilir bir ortam sayesinde eşyalarınız güvenle muhafaza edilir. Bunun yanı sıra Ekonomik olarak çok büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

Siz Değerli  müşterilerimize net bir fiyat bilgisi vermek pek sağlıklı olmayacaktır.  Kiralık depo fiyatlarına etki eden unsurlar ele alınıp fiyat  bilgisi şekillenmektedir. Bu unsurlar başlıca depolanacak olan eşyaların çokluğu ve kiralanacak olan süre zarfıdır. 

Firmamız yine de sizlere örnek olarak aşağıda fiyat listesi belirtmiştir. Fiyatlarımız 2023 yılı için güncel fiyatlardır. Daha kesin net ve doğru bilgi için mutlaka bizimle iletişime geçin.

  1. + 1  Depo 980 TL
  2.  + 1 Depo 1180 TL
  3.  + 1 Depo 1380 TL
  4.  +1 Depo 16830 TL

Ankara Kiralık Depo Fiyatları nasıl Belirleniyor ?

Bir çok müşterinin en merak ettiği konuların başında kiralık depo ücretlerinin ne kadar olduğu gelmektedir. Sizlerin bu konuda aklınızdaki soru işaretlerini gidermeye çalışacağız. Genellikle depolama hizmeti veren işletmelerin belirli standart oda tipleri bulunmaktadır ve bu odaların aylık bazla kira ücretlendirmeleri vardır.

Müşterinin ihtiyacına göre bu oda tiplerinin büyüklüğü değişmekte olup fiyatları oda büyüklüğüne doğru oranda artmaktadır. Bunun yanı sıra alınacak olan hizmetin süreside fiyatı doğrudan etkilemektedir. Sizlere tavsiyemiz daha sağlıklı bir fiyat bilgisi için mutlaka işletme ile irtibat kurmanızdır.

Ankara Kiralık Depo Dükkan Seçenekleri

2009 yılından günümüze kadar depolama hizmeti veren firmamız siz değerli müşterilerimize bir alternatif depo çözümleri sunmaktadır. Kişiye özel depolama haricinde iş yeriniz için yada işletmenizin lojistik ihtiyaçları için özel depolama hizmet vermekteyiz. Bireysel kullanıcılar için özel kilitli oda tipleri hizmeti veren firmamız kurumların ihtiyacına göre özel konteyner depolama hizmeti de vermektedir.


Diğer bir özel hizmetimiz ise evrak depolama hizmetidir. Evraklarınızın güvenliği için tüm ekstra emniyetler alınmıştır. Yasal Prosudürler dahilinde her türlü depolama ve emanet ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankaranın en iyi Eşya Depolama Firması
Müşterilerimizin Yorumları

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ 

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer eşya depolamalarına nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next