00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 17 Ocak 2024

Ankara Kiralık Eşya Deposu Fiyatları

Başkent Ankara Kiralık eşya deposu fiyatları alınacak olan hizmetin türüyle doğru orantılıdır. Depo  ölçüleri, eşyaların türü ve yoğunluğu, oda tipi, konumu gibi birçok kriter fiyatın belirlenmesinde önemli derecede rol oynar. Firmamız  Eşyaların Nakliyesi, paketleme,  transfer etme gibi birçok   hizmetler için  ek ücret talep etmemektedir.

Eşya depolama Ankara hizmetlerimizde evden eve nakliyat gibi paketleme ve lojistik destek verdiğimiz hizmetler arasındadır. Kiralık depolar;  oda, konteyner ya da bir dükkân görünümünde olabiliyor. Her depo türünde fiyatlar ölçüler temel alınarak değişmektedir. Örnek olarak 1+1 oda ile daha büyük bir 3+1 geniş  oda ile   kiralama fiyatlarıı aynı değil.

Ankara kiralık eşya depolama fiyatları için daha sağlıklı bilgi için birebir görüşmeler talep ediyoruz. Yıllık olarak  artış gösteren fiyatlar aynı zamanda eşya yoğunluğuyla da alakalı daha az ya da daha yüksek  olabiliyor.

Depolamak istediğiniz eşya veya ürünler hakkında bize bilgi vermek üzere iletişime geçtiğinizde Ankara depo fiyatlarımızla ilgili kesin bilgi aktarmak mümkün oluyor. Korunaklı, iklim şartlarına uygun, sigortalı depo kiralamak için lütfen önce bizimle iletişime geçin.

Ankara – Çankaya Eşya Deposu Fiyatları

Ankara şehrinin tüm bölgelerinde kiralık depo  fiyatları en merak edilen konular arasındadır. Özellikle  Ankara ‘nın en yoğun nüfusa sahip ilçesi  Çankaya eşya depolama fiyatları pek çok kullanıcı tarafından sorgulanmaktadır.

Çankaya kiralık depo hizmetlerinin yıl içerisinde enflasyona bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Lakin  fiyatlar genellikle yıl  başında ya da sonunda güncellenmektedir.  Siz Değerli müşterilerimizi fahiş fiyattan korumak ve adil fiyat rakebeti oluşturmak adına en uygun fiyatları vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Garanti olarak  Çankaya ve Keçiören ilçelerinde yeni yatırımlarımızda hizmet ağımızı sürekli olarak genişletmekteyiz. Bu sayede Uygun fiyatları ile istenilen güvenli depo hizmetini sunabiliyoruz. Ankara kiralık eşya deposu fiyatları oda tiplerine bağlı olarak ekonomikten daha büyük alanlarda hizmet veren büyük oda tiplerine göre değişmektedir.

Ankara Eşya Depolama Güncel Fiyatlar

Ankara eşya depolama fiyatları 2024 listesi en güncel hali ile aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Sizlerin çıkarlarını düşünen işletmemiz 2024 kiralık depo fiyatları geçen yıl ile  aynı tuttuk.   

Ankara gibi Türkiye’nin en önemli ve kalabalık kentlerinden birinde fahiş değil ekonomik fiyatların telaffuz edilmesi kaliteli depolama hizmetinden herkesin eşit şekilde yararlanmasına zemin hazırlamaktayız .

Sizlerde güncel ve uygun fiyata depo kiralamak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin. Ankara nın neresinde olursanız olun emanetleriniz güvenle depolayın.

           1+1 Oda Depo 980 TL (Kişiye Özel)

           2+1 Oda Depo 1180 TL (Kişiye Özel)

           3+1 Oda Depo 1380 TL (Kişiye Özel)

           4+1 Oda Depo 1680 TL (Kişiye Özel)

Ankara Konteyner Depolama Fiyatları

Ankara eşya koymak için  konteyner depo   çok sık sorgulanıyor. Konteyner depolama fiyatları talep yoğunluğundan genel olarak daha uygun fiyatlı  olabiliyor. Konteyner depolar yalıtımı , ısı ve nem gibi çeşitli açılardan iklim özelliklerine uygun hale getirilebilmektedir.

Fiyat olarak ise uygun bütçelere hitap etmektedir. Garanti Depolama, Ankara’da hem uygun hem de istenilen kaliteye uyum sağlayan kiralık depolarla geniş bir kitleye hizmet vermektedir.

Ankara konteyner depo fiyatları kısa ve uzun vadeli depo ihtiyacınızı uygun çözümler sunmaktayız. Konteyner depolarında deponun konumu, büyüklüğü, eşya – ürün miktarı, eşya – ürün büyüklüğü fiyatların belirlenmesinde rol oynar.

Şehir merkezinde  bulunan depo tesislerimizdeki oda  fiyatları oda tipine bağlı olarak değişmektedir. Memur şehri olarak bilinen Ankaramız da her nevi emanet ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek imkan ve olanaklara sahibiz.

Bütçenize en uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçiniz. Kusursuz hizmet ve işinin ehli personelimiz sizlerin ihtiyaçlarına çözüm olacaktır.

Kiralık Depo Hizmeti alan bazı müşterilerimiz

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next