00%
Garanti Eşya Depolama

İletişim Bilgilerimiz

Garanti Eşya Depolama - 17 Ocak 2024

kiralık eşya deposu

Çağımızın getirdiği yenilikler kullanıcıları  Kiralık eşya deposu arayışı içerisine  sokmaktadır. Her geçen gün popüleritesini arttıran bu hizmet firma yada bireysel kullanıcıların  emanet ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir çözümdür.

Eşyaların güvenliği ve depo kira ücretleri konusunda inanılmaz derecede uygun olan bu hizmeti almak için mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Uzman ekibimiz profesyonel hizmet anlayışımızla sizlere en uygun fiyatı vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Kiralık Emanet Deposunun Avantajları

Eşyalarınızı normal bir depoda tutmak yerine eşya depolama firmasıyla çalışmanız sizlere bir çok avantajlar sunmaktadır. Sizlerde eşya koymak için depo arayışındaysanız sizlere  sunulan alternatif depolama çözümlerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Kiralık Depo hizmetlerinin sizlere sunduğu hizmetler şunlardır;

  • Kiler yada diğer depolara göre çok daha ekonomik fiyatlıdırlar.
  • Emanetleriniz Rutubet nem ve güneş ışığı gibi olumsuz etkenlerden etkilenmezler.
  • Depo tesisleri Yangın sel deprem gibi doğal afetlere karşı dayanıklı olduğundan eşyalarınız koruma altındadır.
  • Günün her saati güvenlik kamerları ve güvenlik peroneli ile eşyalarınızın çalınma riski yoktur.
  • Kişiye özel sigorta hizmeti ile çıkarlarınız garanti altına alınmaktadır.
  • Şehir merkezinde bulunan tesisler sayesinde eşyalarınıza erişim çok daha kolaydır.

Ankara Kiralık Depo Çözümleri

Başkentimizin neresinde olursanız olun eşyalarınızı yerinden alarak Çankaya yada Keçiörende bulunan tesislerimize nakliyesini gerçekleştirmekteyiz üstelik bu işlem için herhangi bir ek ücret talep etmiyoruz.

Nakliye işlemi tamamlandıktan sonra siz değerli müşterilerimizin eşyalarına en uygun oda tipini belirliyoruz. Tüm eşyalar tek tek paketlendikten sonra düzgün bir şekilde istifini yapıyoruz.

Sizlere özel sigorta işlemi yapıldıktan sonra kişiye özel deponun anahtarını size teslim ederek işlemi tamamlamaktayız. Garantili eşya depolama hizmeti için bizi aramaktan çekinmeyin.

Kiralık Eşya Deposu fiyatları

Kullanıcıların en merak ettiği soruların başında kiralık eşya deposu fiyatlarıdır. Sizlere bir konuda bilgilendirmek isteriz. Depolama tesisleri bir çok kişiye hizmet vermesi amaçlandığından özel olarak inşaa edilmiştir bu sebepten dolayı kira ücretleri normal bir depoya kıyasla çok daha ekonomiktir bundan hiç şüpheniz olmasın.

Sizlerin de tahmin edebileceği üzere fiyatları belirleyen belirli başlı bazı etkenler vardır. Bunların başında eşya boyutları ve alınacak olan hizmetin süresidir. Eşya depolama fiyatları hakkında bilgi edinebilmeniz açısından standart fiyat listesi aşağıdaki gibidir. Lakin daha doğru fiyat bilgisi için bizi aramanız yeterlidir.

         1+1 Oda Depo 980 TL (Kişiye Özel)

           2+1 Oda Depo 1180 TL (Kişiye Özel)

           3+1 Oda Depo 1380 TL (Kişiye Özel)

           4+1 Oda Depo 1680 TL (Kişiye Özel)

Ankara Eşya Depolama Firmaları

2009 yılından beridir eşya depolama sektörü içerisinde olan firmamız sektörün ilklerindendir. Günümüze kadar birçok kişi ve kurumun depolama ihtiyaçlarına çözümler sunduk.

Bu işi yapan her firmanın en kaliteli hizmeti verdiği gibi sözleri söylediğini duyar gibiyiz. Ancak günümüze kadar edindiğimiz referanslarımız firmamızın ne denli kaliteli hizmet verdiğinin ispatı niteliğindedir.

Aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması ve alacanız hizmeti yerinde görmeniz açısından sizleri işletmemize davet ediyoruz böylelikle emanetlerinizi gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

Bazı Referanslarımız

BURHAN SAMUK

Jetonlu Oyun makineleri imalatçısı olarak pandemi süreci başladığı andan itibaren maalesef işletme olarak iflasın eşiğine geldik dükkan kirasını dahi ödeyemez durumdayken makinelerimizi firmanızda depolamaya karar verdik bu sancılı dönemi atlattık sağ olsun zeki beyin bizlere sağladığı kolaylıkları asla unutmayacağım.

ARİF ÖZTÜRK

Benim gibi zor beğenen ve kolay kolay kimseye  güvenemeyen birisi bile gözüm kapalı eşyalarımı teslim ediyor. Tüm çevreme ve   arkadaşlarıma sizleri tavsiye ediyorum. Bundan sonraki emanet ihtiyaçlarımda sizden başkasını tercih etmeyeceğime emin olabilirsin. Saygılar

SELİM DANİÇ

kısa bir süreliğine Ankara dışına çıkmam gerekiyordu tavsiyeler üzerine garanti depolama ile çalışmaya karar verdim. aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar, çok uygun ücretlere hizmet aldım ve nasıl teslim ettiysem o şekilde geri aldım

HİKMET KALDIRIM

vatani görevimi yapmak üzere yalnız yaşadığım Ankara ili dışına çıkmak zorunda kaldım. Maddi değere sahip eşyalarımı güvenebileceğim bir adres ararken karşıma siz çıktınız. Diğer firmalara nazaran çok daha uygun fiyat verdiler. çok teşekkürler

Posted in BLOGTags:
Previous
All posts
Next